top of page
huseyin4-removebg-preview.png

HD Hukuk Bürosu Hakkında

Ankara’da yer alan Hukuk büromuzda kurumlara, şirketlere ve şahıslara hızlı, güvenilir hizmet ve bilgi sağlamayı ayrıca müvekkilinin güçlü bir dayanağı olmayı kendimize ilke edindik. Büromuz dava ve icra takip süreçleri yanında, koruyucu avukatlık kapsamında; şirketlerin karar ve uygulama aşamalarında muhtemel uyuşmazlıkların önlenmesi ve müvekkilleri aleyhine oluşabilecek risklerin tespiti ve önlenmesi amacıyla düzenli olarak hukuki danışmanlık hizmeti de vermektedir.

 

Av. Hüseyin DOĞANTEKİN Hakkında

1994 yılı Ankara doğumlu olup, İlköğretim eğitimimi Ankara Pursaklar Ayyıldız İlköğretim Okulu’nda ve lise eğitimimi Ankara Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2016 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum.

2016-2017 yılları arasında Ankara Barosu’nda Avukatlık Stajımı tamamladıktan sonra 2017-2018 yıllarında yedek subay olarak askerlik görevimi yerine getirdim.

2018 yılında Özkaya Hukuk Bürosu bünyesinde avukat olarak çalışmaya başladım. 2023 yılında ise Özkaya Hukuk Bürosundan ayrılarak HD Hukuk Bürosunu kurdum ve serbest avukatlığa başladım.

bottom of page